Nawigacja
  Strona Główna
  Rejestracja
  Forum
  TOP 100
  Ostatnio dodane
  Ekipa
  Wymiana
  Tutoriale
  Kategorie newsów

  Informacja
  Download
  Galeria

  Oficjalna strona moda
  Informacje
  Download
  Galeria
  Mapa

  Oficjalna strona moda
  Informacje
  Download
  Galeria

  Informacje
  Download
  Mapa
  Galeria

  Informacje
  Download
  Galeria
  Mapa

  Informacje
  Download
  Instalacja
  Trailer
  Galeria

  Oficjalna strona moda
  Informacje
  Download
  Galeria

  Oficjalna strona moda
  Informacje
  Download
  Instalacja
  Galeria

  Informacje
  Download
  Instalacja
  Galeria Aut

  Informacje
  Download
  Galeria

  Oficjalna strona moda
  Download
  Instalacja
  Galeria
  Mapa
  Trailery

  Informacje
  Download
  Galeria
  Trailer

  Oficjalna strona moda
  Recenzja
  Download
  Instalacja
  Galeria
  Lista aut
  Trailery

  Download
  Galeria
  Informacje

  Oficjalna strona moda
  Download
  Instalacja
  Galeria
  Mapa
  Trailery

  Oficjalna strona moda
  Download
  Instalacja
  Galeria
  Mapa
  Broń palna
  Broń ręczna
  Trailery

  Oficjalna strona moda
  Galeria
  Trailery
  Informacje

OG loc i jego sny

PlikiOgólnie to jest news z ciągiem dalszych informacji o modyfikacji poniżej. Stawiają sprawę jasno jest to modyfikacja wysokiej jakości lecz bardzo małych rozmiarów. Cała mapa ma jakieś 600 metrów kwadratowych, w najwyższej jakości. Mapa jest gotowa już w 90% i będzie gotowa w 100% na początku maja. Nie jest jeszcze sprecyzowane czy w pierwszej wersji dostaniemy już wszystko czy tylko mapę. Autorzy na pewno nie będę się bawić w zamienianie wszystkich pojazdów i pedów na mapie gdyż na takiej powierzchni na jakiej jest robiony mod nie znalazło by się na wszystko miejsce czyli zamiast 250 samochodów zobaczymy w całym modzie może 20. No ale co tam będę opowiadał zobaczcie sami.


Zwróćcie uwagę na HUD

       >> Komentarzy: 195 >> Czytano: 4891 razy. >> Redaktor: Taro_Kitano
Mushroomia

PlikiNo trochę mnie nie było, ale z dwóch powodów. Raz - praca Dwa - czasem robię sobie przerwy od GTA, żeby zbyt szybko się nie znudzić. Jak wiecie ileż można grzebać w tym samym. Rozumie jakby było to 5 adminów i wymieniali się informacjami, lecz jestem tu prawie sam i czasem nie wyrabiam, więc robię sobie wolne. Przynajmniej u zbierze się za ten czas tematów. I tak najpierw zaprezentuje wam coś nowego. Potem aktualizacja SAlikeIV jak dopadnę bananasa. Tym razem mu nie odpuszczę :D Potem nowinki z Criminal Russia, a na koniec kolejna stacja z modyfikacji SAIC.

Myśleliście, że ruscy są dziwni bo wywalili sporą część mapy CR i robią ją od nowa. To co powiecie na to gdy dowiecie się iż ruscy projektanci nie odpuszczają i robią też inną modyfikację. Mod nazywa się GTA Mushroomia. Mod jest bardzo, ale to bardzo dziwny. Twórcy gdy tworzyli (tworzą dalej, ale już kończą) byli chyba nieźle najarani jakimiś prochami. Lecz pod koniec filmu który wam zaprezentuję jest reklama antynarkotykowa. Czyli to tylko taki żart z strony twórców.


W tej modyfikacji jednak nie jesteśmy jak zawsze CJ'em tylko jego dobrym znajomym OG loc, który miał przedziwne przygody po 1001 flaszce czegoś mocniejszego Jeżeli uważacie, że SS powyżej są dziwne to zapraszam do obejrzenia filmiku poniżej.Powiedźcie sami jak oceniacie ten mod i co o nim sądzicie. Bo mi aż brak słów.

       >> Komentarzy: 194 >> Czytano: 6766 razy. >> Redaktor: Taro_Kitano
Niczym grom z jasnego nieba

PlikiPrzeglądałem po raz 20 stronę Criminal Russia, Saic, United i nic nowego. Totalne zero, żadnych nowych informacji, wiadomości, ani żadnych zdjęć. Aktualnie tylko SAlikeIV wydało nową betę, ale o tym później. Przeglądając strony doszedłem do wniosku iż najlepiej będzie dodać kilka małych modyfikacji typu CLEO. Lecz w tym samym czasie przyjaciel z drugiej strony świata podesłał mi bardzo ciekawy filmik prezentujący kolejną ogromną modyfikację zmieniającą GTA SA.

W tym modzie będziemy poruszać po bezludnej wyspie niczym Ghostown. Będziemy też walczyć z potworami, które żyły tysiące lat temu. Będzie również walczyć o to kto pozostanie martwy, a kto żywy na wyspie. Modyfikacja nosi nazwę : Jurassic Park Operation Andreas. Podczas lotu samolotem pojawiła się drobna awaria, która zmusiła CJ do wylądowanie (no bardziej nazwałbym to rozbiciem) na bezludnej wyspie. Ale czy na pewno bezludnej?? Już wkrótce CJ przekona się, że nie jest tam sam.Modyfikacja już wkrótce ma się pojawić na naszej stronie. Oczywiście musimy się uprzednio zapytać o rozprzestrzenianie owego modu. Lecz dla podtrzymania zainteresowania prezentuję pierwszy film z modyfikacji:


       >> Komentarzy: 193 >> Czytano: 4451 razy. >> Redaktor: Taro_Kitano
Z motyką na słońce??

PlikiNo ze strony GTA poland ostatnio zapadła grobowa cisza. Przypominam, że to oni aktualnie znajdują się na naszej stronie jako mod przez nas promowany. Lecz do pod koniec roku jeżeli twórcy nie będą się starać może to ulec zmianie. Może tak się stać po powstaniu modu dema GTA Rzeczpospolita lub GTA Warsaw Reality. Gdzie ten ostatni mod ma jak najwyżej najwyższe poparcie i zainteresowanie z strony użytkowników GTAMODS.

Autorzy żeby podtrzymać atmosferę zainteresowania prezentują nam fabułę w grze. Co oznacza iż będą misję. Czyli nie jest to mod na godzinę gdzie odpalamy grę zwiedzamy miasto i wychodzimy z gry czekając na kolejną betę. Czy tylko to nie będzie już za wiele do zrobienia. Jak na razie twórcy dotrzymują tempa innym modom i już mają gotowe kolejne modele. Fotki standardowo pokażę poniżej, ale żeby przeczytać fabułę musicie pofatygować się do rozwinięcia newsa.Na koniec chcę poinformować wszystkich iż na razie mod GTA Warsaw Reality jest w fazie projektów i testów. Więc ewentualne kopiowanie modów autorzy mogą wykorzystać tylko do własnych potrzeb. A w demie na pewno owych modów już nie zobaczymy, a zamiast nich oryginalne i z tego co wynika z fotek piękne modele.

       [Czytaj wiecej] >> Komentarzy: 206 >> Czytano: 4828 razy. >> Redaktor: Taro_Kitano
Gdzie dwóch się bije trzeci korzysta

PlikiKażdy z was zna mod GTA poland. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że istnieje i rywalizuje z nim mod GTA rzeczpospolita*. No, a jak to w życiu bywa gdzie dwóch się bije trzeci korzysta. Tym razem ten trzeci wykonał wszystko po cichu i w kręgu zaufanych osób. Tu mam na myśli małą i zgraną ekipę planującą wydać GTA Warsaw Reality. Na pierwszy rzut oka mod wygląda identycznie jak inne polskie podróbki Criminal Russia (bez obrazy). Ta modyfikacja ma jedną zasadniczą przewagę nad innymi. Ten mod powstaje jak najdokładniej się da by wszystkim ukazać jak naprawdę wygląda Warszawa. Pierwsza wersja beta ma być wydana już prawdopodobnie w grudniu. Ma zawierać tylko kilka ulic, lecz autorzy planują dodać w misje, samochody oraz postacie. Mod zapowiada się jak na razie najlepiej. (według mnie). No tak na koniec żeby umilić wam życie dorzucę kilka fotek:

Czy te fotki wam czegoś nie przypominają?? ....A no tak.... GTA poland. Na koniec chcę dodać, że dana grupka ludzi wywodzi się z owego modu dlatego niektóre modele mogą się dublować.

Co wy o tym myślicie?? Czy uda im się przetrwać??


* Na prośbę głównego administratora zdanie to zostało wykreślone z powodu iż mod GTA Rzeczpospolita nie ma zamiaru rywalizować z żadnym innym polskim modem. Jest tworzony osobno przez ludzi z pasją, a nie konkurencją.

       >> Komentarzy: 208 >> Czytano: 4592 razy. >> Redaktor: Taro_Kitano
"Cuda niewidy...."

Criminal RussiaMyśleliście,że twórcy Criminal Russia oszaleli wywalając znaczną część mapy i zaczynając ją całkowicie od nowa. Chcę wam powiedzieć, że to nie jest jedyny powód dla którego można tak myśleć. Gdy wchodzicie do normalnych budynków w San Andreas znajduję się tam tylko kilka modeli w słabej jakości i wykonaniu. Panowie z CR chyba chcą pokazać projektantom z Rockstar Games, że się nie przykładają do pracy i jak ma wyglądać gra. Twórcy CR pokazują w jakiej jakości powinny być wykonywane modele pomieszczeń, w przypadku CR możliwe, że i całego miasta. Modele pomieszczeń są w tak dobrej jakości, iż naprawdę się zastanawiam czyby nie podsunąć im przeniesienia gry na konsolę PlayStation3 lub Xpudło360. Nie trzymając was więcej w niepewności prezentuję kilka fotek z pomieszczeń. W rozszerzeniu newsa znajdziecie więcej.

       [Czytaj wiecej] >> Komentarzy: 197 >> Czytano: 4623 razy. >> Redaktor: Taro_Kitano
Wielka Nieskpodzianka

PlikiByło GTA poland live, teraz jest GTA POLAND, a czy kiedyś nastanie ten czas gdy na naszej stronie pojawi się GTA RZECZPOSPOLITA?? Od pewnego czasu kilku użytkowników mówiło o tym jak robi coś większego od aktualnie znajdującego się modu na naszej stronie. Jeszcze nie dawno były to tylko puste słowa, lecz od kilku dni szykowałem ten temat i już teraz ujawniam fakty.


Mod rzeczywiście istnieje i jest aktualnie rozwija się pod przywództwem QBBoss'a. Jest to jeden z lepszych skrypterów. Do modu jest oczywiście przywiązany użytkownik Mroczny, Adamkiela i oczywiście Baca. Miasta mają być odwzorowane w 100%. Cała reszta oczywiście też ma być "spolszczona" tzn. : samochody, postacie, znaki i cała reszta. Trzeba więc będzie trochę poczekać na owy mod, lecz administracja umila nam czas czekania otwarciem serwera RP i dodatkowo już wkrótce strony WWW. Na której znajdziemy najnowsze informacje.

Żeby słowa nie były puste na koniec dorzucam kilka fotek


A teraz totalnie już na samym końcu proszę wszystkich o kulturę osobistą i nie obrażanie się wzajemnie. Szczególnie proszę o spokojne podchodzenie do sprawy grupę ludzi zajmujących się modem GTA POLAND. Chyba nie macie zamiaru skończyć jak poprzedni mod.

       [Czytaj wiecej] >> Komentarzy: 207 >> Czytano: 4855 razy. >> Redaktor: Taro_Kitano
Ambicje CR

Criminal RussiaOdpalając Criminal Russia widzimy piękne duże przestrzenie, wiele godzin pracy nad modem, mnóstwo nie przespanych godzin i wiele pomysłów. Za to twórcy odpalając grę widzą miasto które trzeba poprawić. Myśleliście, że demo V2 to wszystko na co stać twórców, otóż nie. Testując mapę niziny nowogrodzkiej doszli do wniosku iż trzeba kilka rzeczy zmienić, potem zorientowali się, że więcej rzeczy trzeba zmienić, a na koniec wpadli na świetny pomysł zrobienia jej prawie całej od nowa. Wszystkie tekstury będą w ponad dwa razy lepszej rozdzielczości i jakości i wcale nie mają zamiaru iść na łatwiznę. Autorzy mają zamiar ( większość jest już zrobiona ) :

- przemodelować wnętrza budynków
- przemodelować warsztaty samochodowe
- znaki drogowe
- cysterny
- cały rynek miasta
- panele samochodów
- i wiele, wiele więcej...

Na razie tak wygląda ogólny plan Niziny NowogrodzkiejDodatkowo udostępnili kilka dodatkowych informacji i SS z wnętrz budynków, lecz uznałem iż warto będzie rozwinąć ten temat na dwa newsy. Gdyż jest to dosyć obszerny temat.

       >> Komentarzy: 207 >> Czytano: 4830 razy. >> Redaktor: Taro_Kitano
Kolejna kropka na linii

PlikiOstatnio trochę się pozmieniało i nie mam zbyt dużo czasu na stronę. (prawie wogóle) Bananas o ile wiem też nie ma czasu, ale to jeszcze mieści się w normach. Drugim powodem jakim jest brak aktualizacji jest brak nowych informacji z zewnątrz. Strona utrzymuję poprzez gromadzenie informacji z różnych źródeł, lecz ostatnio nie ma nic nowego.

Na ratunek przychodzi mod SAIC który jest cały czas aktualizowany. Autor skończył właśnie kolejną stację linii kolejowej. Trzeba mu przyznać wyszła rewelacyjnie. W San Fierro dzielnicy "Corporation Eva" została ukończona budowa nowego dworca kolejowego intercity express SAIC. Dolna stacja znajduje się w południowej części miasta, w samym sercu dzielnicy o tej samej nazwie. Stacja jest przeznaczona dla przeciętnego pasażera. Stacja posiada minimalistyczny, lecz przemysłowy styl. Wraz z otwarciem stacji wszystkie linie autobusowe w dzielnicy zostaną wyeliminowane.
UWAGA
Dodatkowo chcę podziękować kilku użytkownikom za to iż nawet gdy strona nie miała żadnych nowości poświęcali swój cenny czas na komentowanie i ożywienie strony.

W imieniu strony dziękujemy. ;)Na sam koniec chciałbym dodać małe zaproszenie dla osób które posiadają Sony Erissony lub choć trochę interesują się telefonami komórkowymi. Przedstawiam wam forum

SE Center

Znajdziecie tam wszystkie nowości dotyczące telefonów. Dodatkowo zapraszam do dołączenia grupy na danym forum

Fani Modyfikacji GTA

       >> Komentarzy: 55 >> Czytano: 4451 razy. >> Redaktor: Taro_Kitano
Bany

StronaPrzez pól roku na stronie było kilka ataków spamerów, wystarczyło dać blok konta i koniec rozmowy. Lecz od lipca gdy na stronie zamieściliśmy mod GTA poland live zaczęło się. Najpierw było kilka protestów w sprawie plagiatu. Zmieniliśmy więc mod na podobny GTA poland. Wtedy już do końca połowa użytkowników zgłupiała i zaczęła się "wojna" na komentarze. Na początku nie reagowaliśmy. Potem zaczęliśmy się wtrącać i załagodzić konflikt. Teraz mówię koniec tej anarchii. Od daty wystawienia tego newsa każda rozmowa w której będzie przejaw agresji słownej zostanie od razu usunięta, a autorzy zbanowani na okres nieokreślony. Nie chciałem wprowadzać tego od początku lecz sami doprowadziliście stronę do takiego stanu. Wbrew pozorom które, miał użytkownik "mroczny" autorów modu GTA poland też dotyczy ten zakaz i też będą dostawali bany tym bardziej, że niejednokrotnie powtarzałem im by sprawy kłótni pozostawiali administracji, a nie załatwiali sami.

Przez tę bezsensowną kłótnię i moim zdaniem niepotrzebnego newsa opóźni się wstawienie modów i nowości z świata modingu.

Za utrudnienia proszę podziękować kolegą z strony.

       >> Komentarzy: 162 >> Czytano: 4245 razy. >> Redaktor: Taro_Kitano
Nowiutka Beta z Portugali

PlikiPisałem wczoraj newsa o Criminal Russia i nagle dostałem dość nietypową wiadomość od mojego znajomego. Czytając list zorientowałem się iż nie dokończę tego newsa gdyż nadesłany mi temat jest ciekawszy.

Jak wiadomo Portugalczycy pracują nad modem SAlikeIV. Wydali jedno demo w którym zaprezentowali swoje możliwości i determinacje. Potem nastała głucha cisza z ich strony. Lecz od wczoraj znowu wywołali falę zainteresowania gdyż do sieci wypuścili plik video prezentujący prawie całą ich pracę nad modem. Można tam dostrzec kilka fajnych drobiazgów, które na pewno zauważycie dzięki jakości filmu FULL HD.

Lecz pewnie zadajecie sobie pytanie: Jak 4 ludzi w tak krótkim czasie wykonało tyle roboty? Żeby rozwiać wasze wszystkie wątpliwości informuje iż ekipa modu powiększyła się o kilku członków między innymi:
-Linevariy - animator
-ZAZ - skrypter
-Shadow-link - narzędziaJEŻELI MI SIĘ UDA ZDOBĘDĘ NOWĄ BETE

       >> Komentarzy: 193 >> Czytano: 4591 razy. >> Redaktor: Taro_Kitano
Strona 3 z 18 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 5,009
Najnowszy Użytkownik: ~Plasty
Download
GTA IV [133]
Auta [15]
Bronie [5]
Inne [2]
Modyfikacje [37]
Na telefon [1]
Narzędzia [2]
Patch [1]
Skiny [69]
GTA SA [840]
Auta [389]
Bronie [23]
Helikoptery [6]
Łodzie [5]
Mapy [14]
Modyfikacje [243]
Motocykle [32]
Narzędzia [12]
Patch [1]
Pociągi [6]
Rowery [4]
Samoloty [9]
Save [3]
Skiny [86]
GTA VC [41]
Auta [23]
Bronie [3]
Helikoptery [0]
Łodzie [0]
Mapy [1]
Modyfikacje [6]
Motocykle [0]
Skiny [8]
Ankieta
Czy odwiedzasz jeszcze tą stronę

Tak

Nie

Jestem nowy

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~valdarix
Brak Avatara height=

Punktacja:
Ogólne: 32767
Bonusy: 0
Kary: 0

2) @Bananas (4391 pkt.)
3) ~chenlina (3365 pkt.)
4) ~Taro_Kitano (2355 pkt.)
5) ~clibin009 (1925 pkt.)
6) ~wengdongdong (1750 pkt.)

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

senlldy 22/03/2019 02:50
<a href="https://www.pinterest.com/findurings061
7/wedding-bands/">Wedding Bands</a>


senlldy 22/03/2019 02:50
Best Wedding Rings Pinterest: [url=https://www.pinterest.com/findurings0617
/]https://www.pinterest.com/findurings0617/[/
url]


Adavidneola 15/03/2019 11:20
weekend majowy 2019

RodneyVet 06/02/2019 17:23
Doświadczaj, czym znamionują się kredyty na 60 dni. Od co skupić uwagę podczas wyłonienia oferty? Które firmy użyczają chwilówek od taki okres? Sprawdź! <a href='https://chwilowki-

AlbertFlect 31/01/2019 15:36
http://vodolazki.azylrinkinsofas.ru/svadebnie
-platya-tver-ceni/kupit-verhnyy-odejdu-na-sad
ovode/ http://novosibirsk.atylicnicmebelin.ru/vyazan
ie-svitera-jenskie-2017-s-dostavkoy/bryki-tat


AlbertFlect 31/01/2019 15:04
http://azylrinkinsofas.ru/omsk/krasnaya-bluzk
a-s-dostavkoy/prostaya-vyazanaya-kofta/ http://aetylisnicsofas.ru/nizhny-novgorod/sva
debniy-platya-ceni-chelyabinsk/verhnyaya-odej
da-kazan-gde


AlbertFlect 31/01/2019 15:02
http://atylicnicmebelin.ru/modnie-djinsi-inte
rnet-magazin/lamiavita-jenskaya-odejda-s-dost
avkoy/ http://aetylisnicsofas.ru/nizhny-novgorod/sva
debniy-platya-ceni-chelyabinsk/kupit-tuniku-7


Partnerzy
Exclusive mods for GTA / Giraffe3d.ruGTAModing.pl | Modyfikacje do GTADesignStyles.pl