Bardzo dobre operacje plastyczne oferują powiększanie.
 
Nawigacja
  Strona Główna
  Rejestracja
  Forum
  TOP 100
  Ostatnio dodane
  Ekipa
  Wymiana
  Tutoriale
  Kategorie newsów

  Informacja
  Download
  Galeria

  Oficjalna strona moda
  Informacje
  Download
  Galeria
  Mapa

  Oficjalna strona moda
  Informacje
  Download
  Galeria

  Informacje
  Download
  Mapa
  Galeria

  Informacje
  Download
  Galeria
  Mapa

  Informacje
  Download
  Instalacja
  Trailer
  Galeria

  Oficjalna strona moda
  Informacje
  Download
  Galeria

  Oficjalna strona moda
  Informacje
  Download
  Instalacja
  Galeria

  Informacje
  Download
  Instalacja
  Galeria Aut

  Informacje
  Download
  Galeria

  Oficjalna strona moda
  Download
  Instalacja
  Galeria
  Mapa
  Trailery

  Informacje
  Download
  Galeria
  Trailer

  Oficjalna strona moda
  Recenzja
  Download
  Instalacja
  Galeria
  Lista aut
  Trailery

  Download
  Galeria
  Informacje

  Oficjalna strona moda
  Download
  Instalacja
  Galeria
  Mapa
  Trailery

  Oficjalna strona moda
  Download
  Instalacja
  Galeria
  Mapa
  Broń palna
  Broń ręczna
  Trailery

  Oficjalna strona moda
  Galeria
  Trailery
  Informacje

GTA poland V2

PlikiOstatnio staramy się reklamować w internecie lecz nasza popularność jakoś nie wzrasta. No, ale staramy się i to się liczy. Aktualnie całą swoją uwagę skupiamy na modzie GTA poland o którym zaraz napisze coś więcej, Criminal Russia które nie zwalnia tempa po wydaniu kolejnego dema oraz SAIC które ciągle pokazuje swoje mocne strony.


Zacznijmy od tego, że twórcy modu GTA poland wydali 5 października drugą wersje swojego modu. Niestety cudów tam nie ma i zostało podmienione 30 samochodów, kilka pedów oraz zostały zmienione budynki. Twórcy zapewniają iż wydali te demo tylko po to by podtrzymać zainteresowanie modem. Dodatkowo zdobyłem informacje o tym iż mod na dzień dzisiejszy wygląda całkiem inaczej niż to demo. Dla pewności dostałem film video oraz kilka fotek. Film dodam poniżej, a fotki można zobaczyć w tym artykule Art w Budowie. Podsumowując demo nie pokazuje prawie nic nowego, ale mamy pewność iż twórcy pracują.
DOWNLOAD


       >> Komentarzy: 71 >> Czytano: 4809 razy. >> Redaktor: Taro_Kitano
Lista plików

PlikiNowe pliki w downloadzieOd dłuższego czasu nie pojawiły się news'y w tym charakterze. Czas temu zaprzestać z racji lekkiej aktualizacji download'u w ostatnim czasie. Na uwagę na pewno zasługuje mod GTA GTA IV on SA v1.0 który jest pierwsza modyfikacja próbującą zrównać SA do IV. Wielu z was już przetestowało modyfikację, aczkolwiek polecam sprawdzić reszcie. Zapraszam do wypowiedzi na forum na ten temat. Ponadto zachęcam to stestowania pozostałych pików, a oto lista:

Narzędzia:
Alci's IMG Editor (GTA:SA)
Music Extractor (GTA:SA)

Modyfikacje:
Take Cover (GTA:SA)
Rozpierducha (GTA:SA)
EnterHouse (GTA:SA)
Koń (GTA:SA)
Heli Atak (GTA:SA)
HeadShot (GTA:SA)
Moon Walk (GTA:SA)
Crazy jetpack (GTA:SA)
F1 2010 Loading Screens (GTA:SA)
Dodatkowy dom (GTA:SA)
Iphone 4g (GTA:SA)
GTA GTA IV on SA v1.0 (GTA:SA)

Auta:
Opel Vectra C Policja (GTA:SA)
Mercedes Benz C32 AMG 2004 (GTA:IV)
BMW X6 M-Pakiet (GTA:SA)
Cadillac (GTA:SA)
Audi RS6 2010 (GTA:SA)
Taxi z Nfs Most Wanted (GTA:SA)

Skiny
Terminator Skin (GTA:SA)
T-shirt stoprocent p****ol się (GTA:SA)


       >> Komentarzy: 162 >> Czytano: 4789 razy. >> Redaktor: Bananas
CLEO 4

PlikiCLEO 3 na pewno wielu z was zna i korzysta z najnowszych modyfikacji, ale czy wszyscy wiedzą co to jest CLEO4 i czy warto wymienić starą wersję na najnowszą? W tym newsie postaram się rozwiać wątpliwości. CLEO 4 posiada dodatkowo 100 rozkazów przydatne w skryptowaniu, które umożliwiają pracę z plikami zewnętrznymi, zmiany w pamięci gry, nazywać funkcje niestandardowe do późniejszego użytku i wiele więcej. Dodano nowe rozkazy w czwartej wersji do pracy z strumieni audio do formatu napisów, wyświetlanie niestandardowych tekstów na ekranie bez korzystania z zewnętrznych plików tekstowych typu *.FXT, *.GXT.

CLEO 4 pozwala tworzyć nowe rozkazy przy użyciu źródeł CLEO SDK. Zestaw startowy zawiera tam przykłady takich pluginów:
-IniFiles.cleo - rozkazy dla plików INI;
-FileSystemOperations.cleo - rozkazy dla plików i folderów.
-IntOperations.cleo - rozkazów na operacje logiczne (AND, OR, XOR itd.).

Dodatkowo co ucieszy wielu z nas wszyscy twórcy przerzucają się na CLEO4 co powoduje nowe modyfikacje. Już wkrótce będzie możliwe pobranie większości z nich u nas w dziale download. Życzymy powodzenia wszystkim twórcom i zachęcamy was do spróbowania własnych sił w robieniu modów CLEO4.

No i żeby news wyglądał bardziej kolorowo załączam, krótki filmik:


       >> Komentarzy: 193 >> Czytano: 5043 razy. >> Redaktor: Taro_Kitano
Temat metra

Criminal RussiaHmmm ostatnio cały czas słyszymy o metrze. Czy to projekt CR czy SAIC czy SAlikeIV. Wszystkie mody uwzięły się na promowanie metra. W SAIC głównie chodzi o linie kolejowe, za to CR ma zamiar otrzeć się o ideał. Cały czas od premiery bety 0.3 skupiali się na metrze i trzeba przyznać wyszło im to wspaniale. Ostatnio na ich stronie było mnóstwo informacji jak te metro będzie wyglądać. Oczywiście informacje w ogóle nie oddają całego obrazu przedsięwzięcia, więc dali nam do obejrzenia kilka SS z projektu. Wszystko fajnie, ale narzuca się jedno pytanie jak to będzie działało w grze?? Doszedłem do wniosku, że jeżeli oni coś zapowiadają to tak jest i będzie działało. Dla potwierdzenia moich słów prezentuje wam filmik przedstawiający 202 źródła światła, 26.820 trójkątnych wielokątów i wiele innych:Jak dla mnie wygląda to świetnie. Jeżeli twórcy zrobią całe CR w takiej jakości i systemem odtwarzania tekstur by w ogóle nie zacinało gry to nie mamy się o co bać i nie będzie trzeba myśleć o konwersacji na konsole.

Jak widać po radarze w dalszych planach są też planowane wojny gangów.

       >> Komentarzy: 203 >> Czytano: 4590 razy. >> Redaktor: Taro_Kitano
Reklama na stacji SAIC

PlikiHmmm twórcy modyfikacji SAIC naprawdę wzięli się do roboty. Aktualnie są gotowe dwie stacje. A twórcy nie mają zamiaru zwalniać tempa prac i cały czas brną do przodu. Lecz projektanci wpadli na genialny pomysł jak zarobić na modzie. Mianowicie: Na stacji Yellow Bell można wykupić wykupić własną reklamę*. Do wybory mamy w północnej części przedsionka 2 plakaty rozmiaru 1024x512, jak również 2 plakaty w rozmiarze 512x512 między pierwszym i drugim piętrem. Następnie dwie dodatkowe platformy informacyjne w poczekalni na końcu peronu w rozdzielczości 512x512 każdy, oraz niezależnie od strony, do wyboru są też dwie platformy reklamowe na autobusach, w rozmiarze 1024x512. Poniżej znajdziecie rozkład reklam jeżeli nie orientujecie się w opisie.Może nasza strona zainteresuje się ową reklamą. Aha omal bym zapomniał, żeby zgłosić swoją reklamę do projektu musi:
- Zawartość plakatu nie może naruszać prawa
- Plakat powinien zawierać krótkie informacje
- Obraz na plakat powinien być harmonijny, piękny i pokazywać wartość reklamowanego produktu

Aktualnie są gotowe stacje:
- Yellow Bell
- Foster Valley

A na koniec coś specjalnego. Ponieważ ankieta została już zamknięta i większością głosów wygrały filmy video zademonstruje wam pewien utwór muzyczny. Oczywiście związany z GTA.

UWAGA
Zostałem poinformowany iż mod SAIC nie jest modem komercyjnym i reklamy na stacjach są bezpłatne


       >> Komentarzy: 193 >> Czytano: 4666 razy. >> Redaktor: Taro_Kitano
Z najpiękniejszych i najbardziej starożytnych ...

Criminal RussiaTak jak obiecał prezentuje kolejny news dotyczący Criminal Russia. Mam nadzieję, że się podoba. Twórcy postanowili udekorować ich mod jednym z najpiękniejszych stacji metra w Moskwie, a jednocześnie bardzo starym, wykonanym przed rozpoczęciem Wielkiej Wojny Ojczyźnianej. Ta stacja to nic innego jak Mayakovskaya. Poniżej kilka danych z bazy danych rosyjskiego metra:

Rok produkcji: 1938
stacji Architekci: A. Duszkina
Malarzy, rzeźbiarzy: AA Dejneka, E. Kibalnikov
Projekt inżynierów: R. Sheynfayn

Metro Mayakovskaya znajdzie się w nizinie Nowogrodzkiej na głębokości 47 metrów w pobliżu Kremla (w zakresie Metro International). W tej chwili gotowa jest centralna sala składająca się z 10 przęseł. W tym obszarze jest 26.820 trójkątnych wielokątów. Dla stacji zostały stworzone 202 źródło światła:

-160- dekoracyjne lampy w niszach interfejsach centralnej kolumny i sal podróży.
-32 - żyrandole, co do w centralnej hali dworca
-10 - lampy w kształcie skrzyżowań w centrum sali.

Podczas tworzenia jakiegokolwiek przedmiotu nie było pobierane tyle mocy narzędzia logicznego. Co oznacza iż twórcy posiadają komputery z bardzo dużą ilością RAM. Wszystko odbywa się wyłącznie ręcznie, w 3 cylindrach, wytłaczania i cięcia wielokątów. Kilka SS z ich pracy można zobaczyć poniżej:
Moim zdaniem albo twórcy chcą dorównać już GTA VII, albo sprawdzają ile wytrzymią komputery osób grających w mod. Jeżeli całe CR będzie wykonane w takiej jakości niech lepiej zastanowią się nad wydaniem specjalnej wersji na PS3.

       >> Komentarzy: 194 >> Czytano: 5242 razy. >> Redaktor: Taro_Kitano
Garstka informacji

PlikiObiecałem iż kolejny news będzie kontynuacją nowości z świata CR lecz na prośbę jednego z użytkowników dzisiejszy news będzie o GTA POLAND. Mod ten wywołał wiele emocji: tych dobrych i tych złych. Lecz nie mam zamiaru pisać o tym tylko o nowościach jakie czekają nas w demku. Na początek będzie nowe miasto i samochody. Z modelami postaci już gorzej. Zostało wprowadzone tylko kilka zmian. No, ale poczekamy zobaczymy co ciekawego twórcy nam zaprezentują.Głównym atutem owego modu będzie multiplayer w którego twórcy bardzo wiele wkładają. Przy skryptowaniu mapy pracuje kilku naprawdę dobrych skrypterów. Na razie jest niestety tylko 10% serwera gotowe lecz prace idą cały czas naprzód i już wkrótce, będzie więcej. Serwer będzie oczywiście klasyfikował się pod RP (RolePlay). Dla tych, którzy nie są w temacie tłumaczę iż są to serwery gdzie naśladuje się realne życie. Czyli kupuje dom, auto, szuka się pracy itp. Serwer gwarantuje nam to wszystko i nawet więcejOsobiście widziałem postęp prac nad modem i muszę przyznać, że idzie im całkiem nieźle. Serwer też niczego sobie, więc zapowiada się kolejny ciekawy mod o ile twórcy nie poddadzą się i będą to ciągnąć do oficjalnej wersji gdzie podróż po mieście będzie nam przypominać prawdziwe miasto tak jak w przypadku Criminal Russia. Życzę twórcom powodzenia i chęci do pracy.       >> Komentarzy: 193 >> Czytano: 4533 razy. >> Redaktor: Taro_Kitano
Kolejne nowości od CR

Criminal RussiaNo panowie z CR nie marnują czasu na oblewanie sukcesu jakim okazał o się demo oznaczone numerem V2. Oni zrobili sobie tylko tydzień przerwy by natychmiast po tym wziąć się ostro do roboty. Aktualnie twórcy poprawiają wszystkie błędy które zostały zgłoszone przez użytkowników. Sami twórcy stwierdzili iż nie dziwi ich ilość tych zgłoszeń. Jest ich dosyć sporo ( sam wysłałem małą listę ). Po tym jak poprawią wszystkie błędy chcą wziąć się za tworzenie odpowiedniego oświetlenia aby tekstury lepiej wyglądały nocą. Twórcy nie rzucają słów na wiatr i już udowadniają swoją prace nowymi SS
Jak można zauważyć autorzy robią mod w najlepszym programie do modelowania Autodesk. Program ten nie jest tani, więc chodzą pogłoski iż któraś z organizacji promujących Rosję jest ich skromnym sponsorem. No nic chciałbym napisać więcej, ale postanowiłem temat rozbić na dwa newsy, więc do zobaczenia jutro.

O mało bym zapomniał jeszcze mała niespodzianka. Twórcy CR stworzyli internetowe radio które prawdopodobnie będzie połączone z Multi-CR albo przynajmniej Signal Player


       >> Komentarzy: 190 >> Czytano: 4804 razy. >> Redaktor: Taro_Kitano
Multi-Russia

Criminal RussiaWczesnym latem dostaliśmy nowiutkie demko CR. Było ono też projektowane pod kątem multiplayera, więc było tylko kwestią czasu kiedy je dostaniemy. No, ale nadszedł ten czas. Już dziś możemy się cieszyć nowym multi. Ogólnie serwer nie posiada większych błędów, Ale jakieś są. Jak wiecie wiele serwerów SAMP ma problemy z mapą. W tym przypadku jest o wiele ciężej gdyż mapa jest robiona od zera. Cały skrypt mapy trzeba było zacząć od zera bez żadnych wzorców.SheriffVRN z gtasrv.ru naprawdę wykonał świetną robotę. Stworzył serwer jakich mało. Między innymi znajdziemy tam:
-Możliwość wyboru różnych zajęć, takich jak kierowca ciężarówki.
-Możliwość przyłączenia się do różnych frakcji. Można być złodziejem, dzielnym policjantem itp.
-Na serwerze działają kodeksy karne i przepisy ruchu drogowego tak jak w rzeczywistości!
-Kupno mieszkania i samochody!
-I wiele więcej ...


Jeżeli chcecie sobie zagrać w CRMP (bo tak nazwali je twórcy) musicie wejść w rozwinięcie newsa i przeczytać krótki poradnik.

       [Czytaj wiecej] >> Komentarzy: 189 >> Czytano: 5048 razy. >> Redaktor: Taro_Kitano
Uwaga żyjemy

StronaStrona przeżyła małe załamanie, ale było to spowodowane moim zaniedbaniem. Wynikło ono z problemami w pracy. Miałem tak dużo roboty, że nie miałem czasu. No, ale już wszystko wraca do normy i już co tydzień minimum będzie jeden news. Przez ten krótki okres znowu znalazło się kilka tematów do opisania. Przede wszystkim chce wznowić prace nad SAIC kilka info co teraz planują panowie z CR i kilka innych dupereli :D Mam nadzieje, że nie zraziła was ta niespodziewana przerwa w prowadzeniu strony i znowu będziecie bardzo chętnie odwiedzać naszą stronę.

Dodatkowo chcę was poinformować iż zająłem się sprawą plagiatu. nie będzie to zbyt trudne gdyż noob kopiuje wszystko od nas włącznie z logiem. Osoba jest tak nie kompetentna, że nawet nie chciało jej się kliknąć prawym otwórz obraz tylko PrtSc klikła. HaHaHa :D Aktualnie porównuje ip który z użytkowników się tego dopuścił potem jeżeli autor tej strony nie usunie jej w całości lub nie zmieni treści sprawa trafi do odpowiednich władz.

Z pozdrowieniami Taro_Kitano
Strona Żyje :)

       >> Komentarzy: 190 >> Czytano: 4863 razy. >> Redaktor: Taro_Kitano
Prace nad GTA Poland

PlikiPo długotrwałym przestoju nowości na stronie, przyszła pora na świeżutkie informacje.

W ostatnim czasie twórcy Polskiego moda podjęli kilka decyzji:
- Projektanci chcą stworzyć mod na miarę sławnego Crimminal Russia, dlatego mapa będzie tworzona od 0.

- W GTA Poland granice mapy będą przypominały te prawdziwe.
Będzie można spotkać wszystkie miasta
wojewódzkie, oraz dużo innych. Oczywiście mapa nie będzie taka jak w realu, będzie jedynie "symbolika" np. w Warszawie - PKiN.Mod tego typu wymaga sporo czasu i mozolnej pracy, jednak ciągle trwają prace. Żeby umilić wam oczekiwanie, co jakiś czas będą wydawane demka, które w niczym nie będą przypominać
efektu końcowego. Demo v2 wyjdzie już we wrześniu.

Teraz coś z innej beczki!
Jak wiecie autorzy GTA Poland równolegle tworzą mod do singla, oraz serwer.
Ostatnio zdecydowano iż powstanie również serwer SA:MP, na którym trwają końcowe prace.
Nie jest to wiadomość pewna, ale podejrzewa się ze powstanie też drugi serwer- MTA SA
Dlatego każdy kto zna się na LUA proszony jest o kontakt przez PW z użytkownikiem Incognito.

>Ponadto GTA POLAND oferuje mody na zamówienie, więc z wymysłami waszej wyobraźni, pisać na PW do Incognito<


       >> Komentarzy: 187 >> Czytano: 5192 razy. >> Redaktor: Bananas
Strona 4 z 18 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 5,009
Najnowszy Użytkownik: ~Plasty
Download
GTA IV [133]
Auta [15]
Bronie [5]
Inne [2]
Modyfikacje [37]
Na telefon [1]
Narzędzia [2]
Patch [1]
Skiny [69]
GTA SA [840]
Auta [389]
Bronie [23]
Helikoptery [6]
Łodzie [5]
Mapy [14]
Modyfikacje [243]
Motocykle [32]
Narzędzia [12]
Patch [1]
Pociągi [6]
Rowery [4]
Samoloty [9]
Save [3]
Skiny [86]
GTA VC [41]
Auta [23]
Bronie [3]
Helikoptery [0]
Łodzie [0]
Mapy [1]
Modyfikacje [6]
Motocykle [0]
Skiny [8]
Ankieta
Czy odwiedzasz jeszcze tą stronę

Tak

Nie

Jestem nowy

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~valdarix
Brak Avatara height=

Punktacja:
Ogólne: 32767
Bonusy: 0
Kary: 0

2) @Bananas (4391 pkt.)
3) ~chenlina (3365 pkt.)
4) ~Taro_Kitano (2355 pkt.)
5) ~clibin009 (1925 pkt.)
6) ~wengdongdong (1750 pkt.)

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

senlldy 22/03/2019 02:50
<a href="https://www.pinterest.com/findurings061
7/wedding-bands/">Wedding Bands</a>


senlldy 22/03/2019 02:50
Best Wedding Rings Pinterest: [url=https://www.pinterest.com/findurings0617
/]https://www.pinterest.com/findurings0617/[/
url]


Adavidneola 15/03/2019 11:20
weekend majowy 2019

RodneyVet 06/02/2019 17:23
Doświadczaj, czym znamionują się kredyty na 60 dni. Od co skupić uwagę podczas wyłonienia oferty? Które firmy użyczają chwilówek od taki okres? Sprawdź! <a href='https://chwilowki-

AlbertFlect 31/01/2019 15:36
http://vodolazki.azylrinkinsofas.ru/svadebnie
-platya-tver-ceni/kupit-verhnyy-odejdu-na-sad
ovode/ http://novosibirsk.atylicnicmebelin.ru/vyazan
ie-svitera-jenskie-2017-s-dostavkoy/bryki-tat


AlbertFlect 31/01/2019 15:04
http://azylrinkinsofas.ru/omsk/krasnaya-bluzk
a-s-dostavkoy/prostaya-vyazanaya-kofta/ http://aetylisnicsofas.ru/nizhny-novgorod/sva
debniy-platya-ceni-chelyabinsk/verhnyaya-odej
da-kazan-gde


AlbertFlect 31/01/2019 15:02
http://atylicnicmebelin.ru/modnie-djinsi-inte
rnet-magazin/lamiavita-jenskaya-odejda-s-dost
avkoy/ http://aetylisnicsofas.ru/nizhny-novgorod/sva
debniy-platya-ceni-chelyabinsk/kupit-tuniku-7


Partnerzy
Exclusive mods for GTA / Giraffe3d.ruGTAModing.pl | Modyfikacje do GTADesignStyles.pl